Wykaz podręczników dla klas I rok szkolny 2020/2021

Wykaz podręczników dla klas I rok szkolny 2020/2021

 

Edukacja dla bezpieczeństwa– Bogusława Breitkopf, Mariusz Cieśla. EDB – podręcznik dla szkół ponadpodstawowych – zakres podstawowy 2019, Wyd. WSiP, Nr MEN 992/2019

          kup

 

Matematyka podstawa i rozszerzenie– Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta ŚwidaMatematyka. Podręcznik do liceów i techników. Klasa 1. Zakres rozszerzony. Wydawnictwo Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro Sp. z 0.0., Nr MEN 979/1/2019

          kup

 

Fizyka– Marcin Braun, Weronika Śliwa. Odkryć fizykę. Podręcznik dla klasy 1 liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Wydawnictwo Nowa Era, Nr MEN 1001/1/2019.

          kup

 

Chemia- Romuald Hassa, Aleksandra Mrzigod, Janusz Mrzigod. To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Podręcznik ze zbiorem zadań. Wydawnictwo Nowa Era, Nr MEN: 994/1/2019.

          kup

Geografia– Roman Malarz, Marek Więckowski. Oblicza geografii 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Wydawnictwo Nowa Era, Nr MEN 983/1/2019

          kup

Katarzyna Maciążek: Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy

          kup

Wiedza o społeczeństwie– Beata Surmacz, Jan Maleska, Zbigniew Smutek. Podręcznik Wiedza o społeczeństwie. Klasa 1. Zakres podstawowy liceum i technikum. Wydawnictwo Operon, Nr MEN 1049/1/2019.

          kup

Historia– Radosław Lolo, Krzysztof Wiśniewski, Michał Faszcza , Historia. Podręcznik. Klasa 1. Zakres podstawowy. Reforma 2019. Szkoła ponadpodstawowa. Liceum i technikum. Wydawnictwo WSiP, Nr MEN 987/1/2019.

         kup

Język polski– Dariusz Chemperek, Adam Kalbarczyk, Dariusz Trześniowski. Oblicza epok. Język polski. Podręcznik. Klasa 1. Część 1. Reforma 2019. Szkoła ponadpodstawowa. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Wydawnictwo WSiP, Nr MEN 952/2/2019.

            kup

Plastyka– Marta Ipczyńska, Natalia Mrozkowiak. Spotkania ze sztuką. Podręcznik do plastyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Wydawnictwo Nowa Era, Nr MEN 1009/2019.

          kup

Biologia– Anna Helmin, Jolanta Holeczek. Biologia na czasie 1 Podręcznik dLa liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy.  Wydawnictwo: Nowa Era          Nr:MEN:1006/1/2019                                                                                                                            kup

oraz

Karty pracy ucznia „Biologia na czasie 1” dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy Autorzy: Barbara Januszewska-Hasiec, Joanna Kobyłecka, Jacek Pawłowski, Renata Stencel

 

Informatyka rozszerzenie-Informatyka na czasie 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony, Janusz Mazur, Paweł Perekietka, Zbigniew Talaga, Janusz S. Wierzbicki, Nowa Era Spółka z o.o., 1037/1/2019

          kup

Informatyka-Informatyka na czasie 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy, Janusz Mazur, Paweł Perekietka, Zbigniew Talaga, Janusz S. Wierzbicki, Nowa Era Spółka z o.o.,990/1/2019

  kup